Tworzenie zaplecz SEO

Profesjonalnie wykonane zaplecze, składające się z dowolnej liczby Twoich stron, może pozytywnie wpłynąć na pozycje Twojej strony. Posiadając własne zaplecze, nie jesteś aż tak uzależniony od czynników zewnętrznych, a dodatkowo zyskujesz pełną kontrolę nad linkowaniem do Twojej strony docelowej. Nie zostawiaj odnośników do swojej strony gdziekolwiek, miej pełny wpływ na to gdzie jest link do Twojej strony. Jednocześnie strony tworzone przez Kumizu, charakteryzują się unikalnymi treściami, które Google tak bardzo lubi

Dobre linki to podstawa

Skutecznie przeprowadzone linkowanie na obcych domenach, jest oczywiście bardzo pozytywnym zabiegiem. Jeżeli jednak masz problemy z weryfikacją miejsc i zostawiasz odnośniki „gdzie popadnie” – Twoja strona na pewno straci. Jeżeli nie jesteś pewny – zbuduj swoje własne zaplecze i uzyskaj pełną kontrolę nad SEO.

.
Jakie zaplecza tworzymy

Jak już może wiesz, naszym celem jest zapewnianie klientom jak najbardziej kompleksowych rozwiązań. Dlatego też jesteśmy w stanie zbudować strony na różnorodnych platformach. Wchodzą w to zarówno strony na darmowych platformach, które oferują zakładanie blogów lub stron tematycznych. Kolejnym krokiem mogą być strony na tradycyjnych szablonach html, lub oparte o popularne platformy CMS (wordpress, joomla, itp.). Jeżeli zaś poszukujesz czegoś więcej, stworzymy forum, bloga, sklep. Dzięki nam zyskujesz tak bardzo pożądaną w SEO – dywersyfikację. Oczywiście stworzone strony są zoptymalizowane, możesz również zlecić nam ich podlinkowanie, lub robić to we własnym zakresie.W Skrócie

Wszystko co robimy, staramy się ubrać w proces. Dzięki temu łatwiej jest nam zarządzać, tworzyć i kontrolować naszą pracę. Proces tworzenia zaplecz wygląda następująco.


Ustalamy czego potrzebujesz

Wspólnie zastanawiamy się nad ilością, jakością i formą stron zapleczowych jakie potrzebujesz. Ustalamy budżet.

Tworzymy Twoje zaplecze

Wykonujemy ustalone strony, na różnorodnych platformach. Od razu je dla Ciebie optymalizujemy.

Zasilamy strony treścią

Wykonane strony zasilane są unikalnymi tekstami, również zoptymalizowanymi pod kątem SEO.

Przekazujemy dostępy do stron

W zależności od treści ustaleń – zawieszamy strony na Twoim lub naszym hostingu. Masz za

Co zyskujeszy?

Nasza praca skutkuje szeregiem pozytywnych rozwiązań dla Ciebie, uzyskujesz:

 • Zaplecze na Twoim lub naszym hostingu
 • Różnorodne platformy strony
 • Unikalne treści, które Google lubi
 • Pełną optymalizację zaplecza
 • Zakup domen i hostingu
 • Pełną obsługę posprzedażową
 • Kompleksowość i elastyczność
Dla kogo strony zapleczowe.

Strony zapleczowe pomocne są przy każdych działaniach mających na celu podniesienie naszej strony w wynikach Google. Im trudniejsza i lepsza Twoja konkurencja, tym więcej dobrego zaplecza potrzebujesz. Z czasem, na stronach zapleczowych również możesz zacząć zarabiać.

Wykonujemy również zlecenia hurtowe dla agencji interaktywnych. Spytaj nas o cenę to nic nie kosztuje, a możesz wiele zyskać.Coumiemy jeszcze?


Tworzenie stron zapleczowych to tylko jedna z naszych działalności. Jesteśmy doskonali również w tworzeniu stron internetowych oraz mniejszych usługach SEO, np. dodawaniu ogłoszeń odnośnie Twojej firmy. Polecamy się!


 • Dobrze prowadzone zaplecze, szczególnie dedykowane pod odpowiedniego klienta, daje ogromną przewagę w pozycjonowaniu. Polecamy to każdemu!

  Artur Urbański
  Artur Urbański
  Kumizu.pl


Spytaj oDarmową Wycenę


Imię i nazwisko*

Telefon*

Twój mail*

Twoja www

Jak możemy Ci pomóc?