Unikalny katalog firm

Kumizu.pl szukając najlepszych rozwiązań do promocji Waszych firm, uruchamia unikalny katalog firm. Czym się wyróżnia z szeregu takich rozwiązań. Jak zwykle u nas kompleksowościa. W jednym miejscu będziesz mógł reklamować swoją firmę przez: zwyczajny wpis, artykuł sponsorowany oraz przez stronę w domenie katalogu!
A najważniejsze jest to, iż to Kumizu.pl zajmie się pozycjonowaniem katalogu, tak by Twoja firma była z łatwością odnajdywana przez klientów.Dlaczego warto mieć u nas wpis

W zależności od wybranego pakietu, cenionefirmy.pl oferują szereg możliwości. Tradycyjny wpis, to oczywiście podanie swoich danych kontaktowych, miejsca wykonywania działalności oraz opis usług. Wykonane jest to w bardzo przejrzystej oprawie graficznej.

Dodatkowo jest możliwość zareklamowania swojej firmy poprzez wpis sponsorowany na blogu katalogu. Wpis ten jest dodatkowo rozpowszechniany na profilach social media, zarówno katalogu, jak i Kumizu.pl

Najmocniejszą formą promocji jest założenie strony, w domenie cenionefirmy.pl (np. kumizu.cenionefirmy.pl). Strona taka, jest responsywna, dobrze wyświetla się zarówno na komputerach jak i na urządzeniach mobilnych. Jest zaopatrzona w protokół https (bezpieczna) oraz przez nas pozycjonowana. To unikalny sposób doskonałej promocji Twojej firmy!Co zyskujesz wpisując się w cenionefirmy.pl?

 • Wpis w unikalnym katalogu stron
 • Możliwość napisania artykułu sponsorwanego
 • Stronę w domenie cenionefrimy.pl
 • Statystyki z google analytics
 • Reklamę na kanałach social media
 • Pozycjonowanie wpisu przez specjalistów
 • Dotarcie do nowych klientów
 • Doskonałą reklamę
 • Fakturę na czas
Dlaczego katalog firm?

Na początku przygody z marketingiem sieciowym, nowoczesny katalog firm, taki jak cenionefirmy.pl, ma większą widoczność w sieci, niż Twoja strona firmowa. To dzięki wpisowi w katalogu firm, możesz pozyskać swoich pierwszych klientów. Wpis taki, pozytywnie wpływa na pozycję Twojej strony w wyszukiwarce!
Przejdź na cenionefirmy.pl
Co jeszczeUmiemy


Cenionefirmy.pl to nie jedyny nasz projekt. Kumizu.pl wciąż rozwija swój zakres usług, aby dostarczyć Twojej firmie, największą jakość w marketingu online. Sprawdź nasze możliwości w zakresie pozycjonowania stron oraz tworzenia zaplecz.


 • Wpisanie swojej firmy do katalogu cenionefirmy.pl może być znaczącym krokiem w rozwoju Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki tej formie reklamy, o Twojej firmie dowie się znacznie większa liczba klientów! Polecam!

  Artur Urbański
  Artur Urbański
  Kumizu.pl


Zapytaj oDarmową Wycenę


Imię i nazwisko*

Telefon*

Twój mail*

Twoja www

Jak możemy Ci pomóc?