Social Media Marketing

Kampanie reklamowe w sieciach społecznych (social media) to potężne narzędzie marketingowe. Odpowiednio wykorzystane pozwalają zwiększyć efektywność tradycyjnych działań marketingowych, wliczając w to te internetowe – SEO i SEM.

Pomagają w zbudowaniu sieci lojalnych klientów, których bardzo łatwo informować o nowych usługach lub produktach. Kumizu.pl zorganizuje Twojej firmie reklamę w sieciach społecznościowych (nie tylko Facebook), a także poprowadzi profile Twojego przedsiębiorstwa.

Nie marnuj potencjału jaki dają Social Media – zacznij dzięki nim zarabiać.
Nasza Oferta


Strategia reklamy w Social Mediach

Diagnozujemy mocne oraz słabe strony Twojej firmy. Planujemy jak wykorzystać dostępne kanały reklamowe z korzyścią dla Twojego przedsiębiorstwa.Kampanie reklamowe Social Media

Oferujemy zarządzanie kampaniami reklamowymi w Social Mediach. Zarządzamy ustawieniami w obrębie zamówionego budżetu.

Tworzenie Contentu dla Social Media

Tworzymy content reklamy w social mediach. Oferujemy zarówno pisanie tekstów reklamowych jak i tworzenie grafiki do reklam.
Czy Social Media to tylko Facebook?

Rynek dostępnych sieci społecznościowych nie ogranicza się wyłącznie do facebooka. Oczywiście pozostaje on podstawową platformą wykorzystywaną do tego typu działań. Jednak nie powinno zapominać się o innych socialach. Dla firm, które mają możliwość wykonywania ciekawych fotografii – bardzo przydatny może okazać się instagram. Również twitter czy pinterest mają swoje zasięgi.

Co ważne, social media mogą posłużyć do sprzedawania towaru lub usług, jednak o wiele lepiej traktować je jako budowanie społeczności wokół Twojej firmy – co później przeradza się w zwiększenie sprzedaży. Jeżeli jednak Twoje profile społecznościowe przypominają z wyglądu OlX – to nie jest to dobre rozwiązanie.


Dlaczego ważne jest zarządzanie social media?

 

Twoi klienci są w social mediach.

Nie jest ważne jaka jest Twoja firma i co oferuje. Twoi klienci na pewno są obecni w social mediach i z całą pewnością można ich biznesowo zaangażować. Odpowiednio prowadzone profile społecznościowe to duża wartość dodana dla każdego przedsiębiorcy.

Ponieważ ludzie szukają informacji na social mediach.

Jeżeli Twoja firma oferuje produkty lub usługi, z całą pewnością znajdą się ludzie, którzy będą szukali opinii o nich w social mediach. Nasza oferta pozwoli Twojej firmie do nich dotrzeć oraz uczynić ich klientami właśnie Twojego przedsiębiorstwa.

Ponieważ ludzie będą rozmawiać o Twojej firmie.

Social media to najlepszy kanał na pozyskanie opinii od Twoich klientów. Dzięki profilom społecznościowym dowiesz się co klienci cenią w Twojej firmie, a co można by w niej poprawić. Nie lekceważ wartości dodanej płynącej z social mediów.

Ponieważ Twoja firma zasługuje na profesjonalną współpracę.

Zamiast tracić czas na zajmowanie się firmowymi kanałami społecznościowymi, lepiej zająć się tym, co przynosi Twojej firmie pieniądze. Skup się na pomnażaniu majątku firmowego, a zarządzanie social mediami pozostaw nam.Jak działamy


Propozycja Strategii

Kreacja Reklam

Zarządzanie Treścią

Zarządzanie kampaniami

Analiza & Raportowanie

Czy to droga usługa?

Efektywne zarządzanie profilami społecznościowymi to proces długotrwały lecz jego koszta można bardzo wydajnie optymalizować. Dzięki naszym działaniom i propozycjom strategii, jesteśmy w stanie przedstawić ofertę dostosowaną do wielkości i zasięgu Twojej firmy. Zapytaj nas o szczegóły oferty – to nic Cię nie kosztuje.

Co JeszczeRobimy


Kumizu.pl to nie tylko działania w social mediach. Dzięki naszemu zespołowi oraz umiejętnemu planowaniu pracy, jesteśmy w stanie zorganizować wiele różnorodnych kampanii reklamowych. Pozycjonowanie stron, tworzenie landing page’ow oraz wiele innych działań – możesz zlecić nam!


  • Obecność w social mediach to w tej chwili oczywistość. Odpowiedni ich dobór, to już niestety rzadkość. Nie każda firma musi opierać swoją obecność w social mediach na facebooku. Czasami lepiej przenieść swoje zasoby w inne miejsce.

    Artur Urbański
    Artur Urbański
    Kumizu.pl


Zapytaj oDarmową Wycenę


Imię i nazwisko*

Telefon*

Twój mail*

Twoja www

Jak możemy Ci pomóc?