Promowanie marki

Promowanie marki własnego przedsiębiorstwa to codzienny chleb dla osób, które zajmują się prowadzeniem swojego biznesu. O ile nie do końca będziemy mogli Ci pomóc promować markę “u Ciebie” – to promowaniem jej w internecie zająć się możemy. Jest to zadanie trudne, czasochłonne… i dlatego lepiej zlecić je na zewnątrz niż marnować swój czas na żmudne działania. Korzyści z takiej promocji są jasne – Twój potencjalny klient oswaja się z Twoim brandem, dzięki czemu łatwiej go skłonić do skorzystania z Twojej oferty.


Po co promować swoją markę?

Nawet jeżeli prowadzimy niewielką firmę usługową, a promocja opiera się wyłącznie na zamieszczaniu ogłoszeń na popularnych portalach ogłoszeniowych, warto zainwestować w rozpoznawalność. Posiadanie strony internetowej, odpowiedniego loga oraz charakterystycznego sloganu reklamowego, pozwala na usystematyzowanie działań marketingowych (tak nawet tych najmniejszych) oraz pozwala ludziom na poznanie Twojej firmy.

Dzięki naszej agencji możesz doskonale wypromować markę swojego przedsiębiorstwa w sieci. Obecnie dostępnych jest wiele kanałów, dzięki którym można przedstawić przedsiębiorstwo w sposób ciekawy i interesujący, a to przekłada się na nowych klientów.

Nasza usługa ma również zastosowanie w przypadku, gdy masz do czynienia z niezbyt uczciwą konkurencją, która zamieszcza niezbyt pochlebne opinie o Twojej firmie. Staramy się wtedy “przykryć” je opiniami pozytywnymi, pozyskanymi od rzeczywistych ludzi. Reputacja Twojej firmy to bardzo często główny składnik sukcesu.Nasze Atuty


Efektywna Strategia

Każdy klient to nowe wyzwanie, Dla każdego z Was planujemy różne działania, tak, aby efekt finalny był jak najlepszy.Przejrzysta współpraca

Nasza praca nad Twoją marką jest transparentna. Zawsze wiesz co się dzieje i co robimy. Raportowanie to podstawa dobrego działania.Segmentacja działań

Nie działamy jednotorowo. Skupiamy się na maksymalizacji ilość źródeł, gdzie promowana jest Twoja firma. To rodzi sukcesy.Efektywność kosztowa

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz posiadanych zasobach, jesteśmy w stanie osiągnąć wiele w optymalnych kosztach. Koszt jest znacznie mniejszy, niż byś robił to sam.
Co robimy:

 • Reklamujemy Twoją firmę,
 • Prowadzimy działania w wielu kanałach reklamowych
 • Pozyskujemy pochlebne opinie na temat Twojej firmy
 • Tworzymy spójną wizualizację Twojej firmy
 • Raportujemy swoje działania systematycznie!
 • Zagłuszamy niepochlebne opinie o Twojej firmie
 • Ciągle odkrywamy nowe miejsca na promocję Twojej firmy
 • Po prostu dbamy o Twoją markę i dobrą reputację


Dlaczego Kumizu.pl?

Ponieważ jesteśmy w tym dobrzy. Jeżeli trafiłeś na nasze strony oraz zainteresowało Cię to, co tu znalazłeś, to dowód na to, że promocja marki działa. Sami też jesteśmy marką i dbamy o nią – możemy zadbać również o Twoją – z pozytywnym skutkiem. Promocję marki może zacząć tak podstawowa czynność, jak stworzenie strony www. Każdy klient to nowe wyzwanie. Damy Ci ofertę spersonalizowaną dla Ciebie.

Co JeszczeUmiemy


Promowanie marki jest rzeczą bardzo ważną dla Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki naszej pracy, marka Twojej firmy będzie pozytywnie kojarzona przez internautów i potencjalnych klientów.


 • Promowanie marki swojej firmy, wykonuje każdy przedsiębiorca. Dzięki takim działaniom masz szansę pozyskać wielu klientów. My robimy to zawodowo, zapraszamy.

  Artur Urbański
  Artur Urbański
  Kumizu.pl


Zapytaj oDarmową wycenę


Imię i nazwisko*

Telefon*

Twój mail*

Twoja www

Jak możemy Ci pomóc?