Pozycjonowanie stron www

Tak nazywamy proces, który ma na celu jak najlepszą widoczność Twojej witryny dla potencjalnych klientów – oczywiście w internecie. Jako, iż Polacy najbardziej przekonali się do wyszukiwarki Google, przyjęło się jej wyniki jako wyznacznik pozycji witryny. Wraz z rozwojem wyszukiwarki, zmieniało się również podejście agencji interaktywnych do pozycjonowania (SEO).Wznieś swój biznes na następny poziom

Kumizu.pl dzięki swoim działaniom może znacząco podnieść pozycję Twojej firmy w wynikach wyszukiwarek, a także wygenerować realny ruch klientów na witrynie Twojej firmy. Dzięki naszym działaniom, potencjalni klienci dowiedzą się o ofercie Twojej firmy, Ty będziesz mógł skupić się na zarządzaniu przedsiębiorstwem. Pozycjonowanie jest równie istotne jak posiadanie odpowiednio zoptymalizowanej strony www. Odpowiednia strona to podstawa e-marketingu.


Analiza strony www

Pozycjonowanie da pożądany efekt wyłącznie na odpowiednio przygotowanych do tego witrynach. Dlatego też, pierwszą rzeczą, którą robić powinna każda agencja jest analiza posiadanej przez klienta strony www. Przyglądamy jej się głównie pod kątem odpowiedniej optymalizacji, treści na niej zawartych oraz prowadzących do niej odnośników. Oczywiście szereg z tych kroków nie ma miejsca gdy utworzeniem witryny internetowej zajmie się nasza agencja.


Nasza firma przeprowadza dokładne analizy Twojej www
Optymalizacja witryny

Głównym zadaniem witryny Twojego przedsiębiorstwa jest sprzedaż usług lub towarów. Dlatego po przeprowadzonej analizie, przedstawiamy Ci w przystępnej formie proponowane przez nas zmiany. Nie wprowadzamy żadnych zmian bez dyskusji i Twojej akceptacji! Współpracując z Kumizu.pl zyskujesz partnera biznesowego, który ma dokładnie ten sam cel biznesowy jak Ty – intensyfikować zarobki. Odpowiednia optymalizacja, która kończy się zmianami na witrynie, bądź treściach na niej zawartych – to podstawa dobrego SEO. Możesz zlecić nam wyłącznie analizę i optymalizację strony.
Jak działa SEO

Zanim podejmiemy prace związane z SEO, należy zdać sobie sprawę z tego, iż nie jest to efekt natychmiastowy. W obecnych czasach i różnorodnych aktualizacjach algorytmu, wszystkie efekty SEO związane są z czasem. Należy na to spojrzeć jak na proces. Proces pozycjonowania strony internetowej Twojej firmy.


POSZUKIWANIE SŁÓW KLUCZOWYCH

Odpowiednio dobrane słowa kluczowe, to podstawa opłacalności całego przedsięwzięcia. Obecnie nie jest efektywne pozycjonowanie się na jedną frazę. W ramach naszych usług działamy o wiele bardziej szeroko.

OPTYMALIZACJA STRONY WWW

Podejmujemy działania mające na celu uzyskanie jak najlepszej widoczności dla algorytmu wyszukiwarki, nie tracąc jednocześnie jej wartości dla Twoich odbiorców.

ODPOWIEDNIO WYKONANY LINK BUILDING

Pod tą nazwą kryje się rozsądne pozyskiwanie odnośników prowadzących do Twojej witryny. Nasze działanie to znalezienie odpowiednich miejsc oraz dopasowanie ich ilości do potrzeb Twojej witryny.

RAPORTOWANIE, ANALIZA I ROZLICZENIE

Wszystkie nasze działania, jakie podjęliśmy odnośnie Twojej witryny są przedstawiane w przejrzystym raporcie. Raport oraz analiza dalszych kroków, to podstawa do kontynuowania współpracy. Na wszystkie usługi dostajesz fakturę VAT. Działamy legalnie!
10
Słów kluczowych w podstawowej ofercie


10/msc
Stron zaplecza wyłącznie dla Ciebie. Z końcem umowy są Twoje!


100%
Innowacji w reklamie Twojej strony. Uzyskasz kosmiczne efekty.


100%
Uczciwości. Na wszystko spiszemy odpowiednią umowę.


Jakie korzyści dla Twojej firmy?


Obecność w sieci.

Praktycznie nikt nie wpisuje dziś adresów internetowych firm. Ludzie poszukują konkretnych usług lub towarów zadając wyszukiwarkom konkretne pytania.


Oszczędność środków

Pozycjonowanie w wynikach organicznych, które wykonuje Kumizu - to jedna z najtańszych dostępnych form promocji własnego biznesu.

Dotarcie do klientów

Wykonując pozycjonowanie Twojej strony firmowej, zapewniamy, iż zostanie ona obejrzana przez Twoich potencjalnych klientów. Od Ciebie zależy czy zostaną przy Twojej firmie.


Dywersyfikacja klientów

SEO - to jeden z kanałów dotarcia do klientów. Jeżeli go nie masz, nie pozyskujesz ich! Nie warto tracić klientów z oczu.

Informacja o nowościach

Pozycjonowanie to również możliwość zbudowania bazy lojalnych klientów, których będzie łatwo informować o nowościach w Twojej firmie. Nie marnuj takiej szansy!


Uwaga klientów

Jeżeli klient widzi reklamę Twojej firmy przy pomocy różnych kanałów dotarcia, zyskujesz większą szansę na pozyskanie go!


Co jeszczeUmiemy


Kumizu.pl nie tylko świadczy znakomite usługi w zakresie pozycjonowania stron internetowych, ale zajmuje się kompleksowym marketingiem internetowym. Jeżeli chcesz dołączyć do naszych zadowolonych klientów, nie zwlekaj, skorzystaj z formularza kontaktowego!


  • Rozwój Twojego przedsiębiorstwa jest dla nas równie ważny jak dla Ciebie. Jeżeli dzięki naszym działaniom zaczniesz zarabiać więcej, tym większe korzyści odniesie nasza firma.

    Artur Urbański
    Artur Urbański
    Właściciel


Zapytaj oDarmową Wycenę


Imię i nazwisko*

Telefon*

Twój mail*

Twoja www

Jak możemy Ci pomóc?Pracujemy 6 dni w tygodniu w elastycznych godzinach


ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O SEO

Na wszystkie pytania odpowiadamy telefonicznie, bądź na umówionym spotkaniu. Zapraszamy. 508-150-920

Wolisz pisać niż dzwonić?

Skorzystaj z maila, chatu lub naszych kanałów social media.