Lokalne pozycjonowanie

Dla firm działających wyłącznie na rynku lokalnym istnieje specjalna usługa – pozycjonowania lokalnego (lokalne SEO). Jest ono zdecydowanie tańsze, niż pozycjonowanie na cały kraj, a w wielu sytuacjach, bardziej opłacalne. Np. szewcowi niepotrzebne jest pozycjonowanie na całą Polskę, gdyż jest to usługa o zasięgu lokalnym. Dobrze przeprowadzone lokalne SEO zdecydowanie zwiększa liczbę Twoich klientów, a także ich lojalność. Jeżeli masz nieduży budżet na marketing, to ta usługa jest zdecydowanie dla Ciebie.
Proces Lokalnego SEO

Poniższy wykres pokazuje, jak procesowo przebiega działanie pozycjonowania lokalnego. Dzięki tym działaniom, Twoja strona zacznie przynosić realne dochody.


OPTYMALIZACJA STRONY WWW

LOKALNE LINKOWANIE

ZDOBYWANIE KLIENTÓW

OPINIE KLIENTÓW

LOKALNY CONTENT MARKETINGLokalne SEOLokalne SEO

Pozycjonowanie lokalne, to zazwyczaj pierwszy krok w środowisku marketingu sieciowego. Nie powoduje on nadmiernych kosztów, a pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty. Pozwala na optymalizację witryny pod kątem wyrażeń niezbędnych w bliskim marketingu, poprawieniu linkowania strony oraz zwiększa ruch na witrynie. Korzystamy również z dostępnych rozwiązań jak google moja firma, czy wyników  z mapek.

Pamiętaj, że kluczem do sukcesu w reklamie internetowej, jest dobrze przygotowana pod tym kątem witryna.

Zamów stronę www

Lokalne linkowanie

W procesie pozycjonowania lokalnego Twojej firmy, będziemy wykorzystywać katalogi stron oraz inne miejsca w internecie, które pozwolą zostawić odnośnik do Twojej strony. Jako, iż działamy w tej branży od wielu lat, mamy własną, sprawdzoną listę takich miejsc, które dają odpowiednią jakość.

Wykorzystane w tym procesie zostaną zarówno komercyjne projekty, jak również hobbystycznie prowadzone lokalne blogi.Lokalne reklamy PPC

Lokalne reklamy PPC, czyli reklamy płatne za kliknięcie w nie (p. Adwords) to doskonały pomysł na pozyskanie ruchu z precyzyjnie zadawanych przez klientów zapytań. Obecnie bardzo rzadko ludzie wpisują nazwę firmy w wyszukiwarkę, częściej są to złożone 3-4 wyrazowe zapytania zawierające miejscowość lub dzielnicę. Lokalne PPC są o wiele tańsze niż globalne i mogą być ciekawym urozmaiceniem prowadzonej kampanii lokalnej.


Lokalny Social Media Marketing

Klienci używają social mediów – to nie podlega dyskusji. Jeżeli chcesz nawiązać dobry kontakt z klientami, możesz do tego celu użyć zarówno profili firmowych jak i firmowego bloga. W lokalnym marketingu ma to istotne znaczenie, gdyż pozytywne opinie o naszej firmie bądź produkcie zobaczą blisko nas mieszkający klienci. Reklama w social mediach ma praktycznie nieograniczone możliwości segmentacji odbiorców. Można również wybrać tych blisko naszego miejsca zamieszkania.

Pamiętaj, iż Social Media to nie tylko Facebook. To o wiele większe możliwości dotarcia do różnych grup klientów!
6x
Więcej klientów


100%
Zwiększony ruch na www


100%
Zwiększona widoczność firmy


100%
Więcej zapytań
Co JeszczeUmiemy


Pamiętaj, zakresem naszych usług nie jest wyłącznie pozycjonowanie lokalne. Zajmujemy się pełnym zakresem marketingu w sieci i robimy to profesjonalnie. Dzięki naszym działaniom zyskasz profesjonalną stronę internetową oraz jej reklamę w internecie. Zapraszamy


  • Pozycjonowanie lokalne zazwyczaj rozpoczyna naszą przygodę z klientem. Działanie to, o ile jest dobrze przeprowadzone, skutkuje wieloma lojalnymi klientami. Ludzie lubią wspierać lokalne działania.

    Artur Urbański
    Artur Urbański
    Kumizu.pl


Zapytaj oDarmową wycenę


Imię i nazwisko*

Telefon*

Twój mail*

Twoja www

Jak możemy Ci pomóc?