Podwykonawstwo SEO

Jeżeli posiadasz dużą agencję interaktywną i nie masz czasu na zwyczajne działania pozycjonerskie, jak tworzenie zaplecz, dodawanie komentarzy lub postów na wybrane tematy – możesz zlecić to nam. Posiadamy własne zasoby oraz bazy tematyczne, pozwalające na przeprowadzanie takich działań praktycznie na każdy temat. Oczywiście, Twoje relacje z klientem są bezpieczne, kontaktujemy się wyłącznie z Tobą – możemy to zawrzeć w odpowiedniej umowie. Uczciwość w biznesie to podstawa.
Kompleksowość

To słowo klucz w naszej ofercie. Jesteśmy w stanie pozyskać każdy rodzaj linków dla Twojej witryny. Począwszy od zwyczajnego katalogowania oraz blastów z różnych narzędzi, poprzez pisanie merytorycznych komentarzy, akceptowanych przez moderatorów blogowych. Nie jest dla nas istotne, czy potrzebujesz jedną stronę zaplecza czy tysiąc. Do każdego zlecenia podejdziemy profesjonalnie. Z każdego naszego działania uzyskasz czytelny raport, który bez problemu prześlesz klientowi końcowemu. Nasze usługi to doskonały sposób na optymalizację kosztów Twojej agencji.Nasza oferta


Zaplecza SEO

Wykonujemy każdy rodzaj zaplecz - zarówno na darmowych platformach blogowych, jak i na szablonach premium. Podejmujemy się również opieki nad zapleczami.


Dodawanie ogłoszeń

Korzystamy z ogólnopolskich oraz lokalnych serwisów oferujących umieszczanie ogłoszeń. Poprawia to zdecydowanie widoczność oferty w internecie. Tam gdzie to możliwe dodajemy również odnośnik.Katalogowanie stron

Dodajemy Twoją stronę do najlepszych polskich katalogów firmowych i ogólnotematycznych. Jeżeli branża, jaką chcesz reklamować posiada tematyczne katalogi - zyskują one priorytet.


Komentarze na blogach

Dodajemy komentarz na zadbanych, tematycznych blogach. Komentarz może zawierać zarówno sam opis, jak i odnośnik do strony. Nasze komentarze wyglądają na naturalne!Wizytówki NAP

Tworzymy unikalne wizytówki reklamowanej firmy, korzystając z serwisów NAP. Usługa ta możliwa jest tylko dla stron firmowych i poprawia pozycję strony w lokalnych wynikach.


Profile TR

Zamieszczamy odnośnik do żądanej witryny, wraz krótkim tekstem. Usługa ma na celu pozyskanie linków z miejsc o wysokim TrustRanku.Współpraca z Kumizu.plDzięki współpracy z nami zyskujesz:

 

 • Czas
 • Oszczędność zasobów
 • Linki jakich nie ma konkurencja
 • Kompleksową obsługę
 • Jasne zasady współpracy
 • Uczciwe podejście
 • Profesjonalnego partnera biznesowegoZaufanie

Zaufanie w biznesie to dla nas jedna z najważniejszych rzeczy w prowadzeniu firmy. Jesteśmy w stanie podpisać umowę, która reguluje brak naszych kontaktów z Twoimi klientami. Jedyny kontakt z naszej strony jest z osobą wskazaną przez Twoją agencję. Prowadzimy uczciwe, legalne przedsiębiorstwo. Twoje tajemnice są z nami bezpieczne.

Co jeszczeOferujemy


Kumizu.pl nie tylko doskonale świadczy usługi podwykonawcze, ale jednocześnie prowadzi obsługę klientów biznesowych w zakresie pozycjonowania lokalnego, ogólnopolskiego oraz tworzenia stron internetowych. Zapraszamy do nas!


 • Powierzając nam pracę nad swoimi klientami, zyskujesz gwarancję jakości wykonanej usługi oraz gwarancję pełnej poufności. Nasze dobre imię jest dla nas bardzo ważne.

  Artur Urbański
  Artur Urbański
  Kumizu.pl


Zapytaj oDarmową Wycenę


Imię i nazwisko*

Telefon*

Twój mail*

Twoja www

Jak możemy Ci pomóc?