Audyt i optymalizacja witryny

Jeżeli posiadasz firmową stronę internetową, która była wykonywana kilka lat temu, być może braku wysokich pozycji Twojej strony powinieneś upatrywać w jej błędnej optymalizacji. Zlecając nam audyt i optymalizację SEO, uzyskasz informację o tym co poprawić zarówno w budowie strony, treści na niej zawartych oraz rodzaju linków, które do niej prowadzą. Błędy we wszystkich tych czynnikach, mogą powodować kary od wyszukiwarki!
JAK WYGLĄDA AUDYT

Analiza i optymalizacja strony jest złożonym procesem. Od wielkości Twojej strony zależy ile czasu nam potrzeba na jego przeprowadzenie, a  w związku z tym ile za niego zapłacisz. Nasze działania przedstawiamy Tobie, od Ciebie zależy czy je wdrożysz.


ANALIZA BUDOWY

W tej części procesu, skupiamy się na sprawdzeniu poprawności budowy witryny. Sprawdzamy przekierowania 301 oraz jej strukturę.

ANALIZA TREŚCI

Zwracamy uwagę na optymalizację treści, wewnętrznego linkowania oraz jakości artykułów na stronie.

ANALIZA LINKÓW

Sprawdzamy ilość i jakość linków prowadzących do Twojej witryny. Analizie podlega również rozkład anchorów.

RAPORT DLA KLIENTA

Przygotowujemy raport końcowy dla klienta. Wskazujemy mocne i słabe strony witryny oraz nasze zalecenia.Co jeszcze Umiemy


Audyt i optymalizacja witryny, to często początek naszej współpracy z klientami. Jeżeli jesteś zadowolony na tym etapie, to zapraszamy do skorzystania z naszych innych usług w zakresie pozycjonowania stron oraz content marketingu


  • Dobrze zoptymalizowana strona internetowa to klucz i podstawa do uzyskania wyników w marketingu internetowym. Jeżeli zlecisz budowę strony nam, optymalizację masz w cenie usługi.

    Artur Urbański
    Artur Urbański
    Kumizu.pl


UzyskajDarmową Wycenę


Imię i nazwisko*

Telefon*

Twój mail*

Twoja www

Jak możemy Ci pomóc?24 Hours / 7 Days Online Live Support


FREE CALL SUPPORT

Contact us via email by submitting a support ticket, either from within your billing portal.

24 / 7 / 365 Live Support

Our expert representatives are available to assist you 24/7/365. No issue is too big or too small!