Marketing szeptany

W definicji marketingu szeptanego znajdą się wszystkie możliwości reklamy Twojej firmy, poprzez angażowanie się w dyskusje z internautami. Pozostawianie dyskretnych informacji na różnorodnych forach i blogach oraz social mediach. Jest to umiejętne przekazanie informacji o Twojej firmie, tak aby nie wyglądało na nachalną reklamę.

Gdzie Szepczemy


Fora Internetowe

Inicjowanie oraz dołączanie do już istniejących dyskusji. Reklama delikatna, bez promowania na siłę. Treści są przemycane w sposób pozytywny, bądź neutralny.Komentarze na blogach

Udział w dyskusjach na blogach zbliżonych tematycznie do pozycjonowanej strony. Dyskusja prowadzona naturalnie, na temat, z logicznymi ręcznie pisanymi wpisami.Pisanie opinii

Tam gdzie jest to możliwe, wpisywane są pozytywne opinie o firmie, produkcie, usłudze. Dzięki temu zyskujemy bazę pozytywnych komentarzy.


Co JeszczeUmiemy


Marketing Szeptany, to jedna z wielu usług, którą oferuje Kumizu.pl. Aby Twoja firma była zdecydowanie lepiej widoczna w internecie polecamy pozycjonowanie lokalne oraz content marketing.


  • Marketing szeptany niesłusznie uważany jest za nazbyt nachalny. Jeżeli jest dobrze przeprowadzony, daje bardzo duże możliwości dotarcia do nowych klientów.

    Artur Urbański
    Artur Urbański
    Kumizu.pl


Zapytaj oDarmową Wycenę


Imię i nazwisko*

Telefon*

Twój mail*

Twoja www

Jak możemy Ci pomóc?