Dodawanie ogłoszeń

Jednym z pierwszych działań marketingowych jakie można podjąć dla swojego biznesu jest korzystanie z portali ogłoszeniowych. Zamiast jednak tracić czas na powolne poszukiwanie odpowiednich serwisów i dodawanie tam ogłoszeń – zleć to nam. Mamy zebraną bazę portali, które najskuteczniej wypromują Twoją ofertę.Zwiększysz ruch na stronie.

Dzięki temu, iż tam, gdzie jest to możliwe, umieszczamy w ogłoszeniach odnośnik do Twojej witryny, realnie zwiększany jest ruch internautów na Twojej witrynie. Odpowiednio przygotowane przez nas teksty, zachęcają do odnalezienia Twojej strony. To bardzo dobry pierwszy krok w e-marketingu, lub pożądane rozszerzenie innych działań.Czemu zlecić to nam?

Ponieważ mamy pewne działania zautomatyzowane, nie tracisz więc zbędnego czasu na poszukiwanie darmowych portali ogłoszeniowych, które po wprowadzeniu całej treści ogłoszenia okazują się jednak płatne. Nie tracisz również czasu na rozwiązania, które możesz zlecić nam, a możesz ten czas poświęcić na rozwój własnej firmy. No i jest to opłacalne.
100
Portali ogłoszeniowych


100
Wartościowych tekstów


100%
Oszczędności czasu


100%
Satysfakcji
Co JeszczeUmiemy


Dodawanie ogłoszeń to początek działań marketingowych dla Twojego przedsiębiorstwa. Kumizu.pl ma w swoim zakresie o wiele więcej korzystnych rozwiązań dla Twojej firmy. Skorzystaj z pozycjonowania lokalnego lub działań content marketingowych.


  • Odpowiednio wykonane dodanie witryny do portali ogłoszeniowych, powoduje zwiększenie ruchu na Twojej stronie, a także poprawę widoczności witryny w wynikach wyszukiwarki. Warto!

    Artur Urbański
    Artur Urbański
    Kumizu.pl


Zapytaj oDarmową Wycenę


Imię i nazwisko*

Telefon*

Twój mail*

Twoja www

Jak możemy Ci pomóc?