Content Marketing

Co to dokładnie jest content? To każda treść jaka dotyczy Twojej firmy, lub usług. Odpowiednio tworzony oraz zarządzany, może być bardzo silnym narzędziem wspierającym cały Twój marketing w Internecie. Nieodpowiednio zaś, może być przyczyną nieporozumień i strat. Jako content rozpatrujemy zarówno prowadzenie bloga firmowego, odpowiednio zoptymalizowane treści na stronie firmowej jak i umieszczanie gościnnych wpisów w innych blogach, komentarze, filmy, social media. Dzięki odpowiednio wypromowanym treściom, możesz zdecydowanie zwiększyć dochody Twojej firmy!
Po co Ci Content Marketing?

Klienci nieustannie poszukują nowych informacji o produktach, bądź usługach, które ich interesują. Dzięki odpowiednim działaniom marketingowym możemy sprawiać, aby trafiali na nasze strony, przykuwające ich uwagę ciekawymi oraz potrzebnymi informacjami. Specjaliści z Kumizu Ci w tym pomogą.
W jaki sposób zyskasz klientów?

Skutecznie realizowany content marketing powoduje pojawianie się w Internecie sygnałów o Twojej firmie. Budują one Twój autorytet oraz tworzą interakcję z klientami. Dodatkowo te działania wpływają bardzo pozytywnie na tradycyjne SEO. Dzięki temu po prostu docierasz do większej ilości osób.


Co oferujemy:

Zespół Kumizu wspomoże Twoją firmę w przejściu na wyższy poziom marketingu sieciowego. W obszar naszych usług wchodzi:

 • Opracowanie strategii conent marketingu
 • Publikacja contnentu w odpowiednich miejscach
 • Synergia z sygnałami z Social Mediów
 • Analityka skuteczności działań


Proces Usługi


Opraocwanie Strategii

Nie da się przedstawić przykładowej strategii, która pasowałaby do każdej firmy. Dlatego też Kumizu traktuje Was indywidualnie. Każdy dostanie strategię szytą na miarę.

Tworzenie contentu

Zajmiemy się tworzeniem odpowiednich treści na platformy, które wybraliśmy podczas kreowania strategii. Treści będą zoptymalizowane oraz dostosowane do specyfiki różnorodnych platform.

Umieszczenie Treści

W tej fazie procesu umieszczamy wypracowany content w odpowiednich miejscach. Ich ilość oraz jakość zależy od przyjętego w strategii budżetu oraz zawartych w niej ustaleń.

Panujemy nad treścią

Monitorujemy działanie stron, na których zostały umieszczone treści, reagujemy na potencjalne błędy oraz eliminujemy je.
Co jeszczeUmiemy


Content Marketing to ciekawy sposób na urozmaicenie pozycjonowania stron internetowych. Dzięki takim działaniom możemy poinformować klientów o nowej usłudze, lub generalnie o istnieniu naszej firmy.


 • Działania content marketingowe prowadzone przez Kumizu.pl. pozwalają na dotarcie do nowych klientów. Są doskonałym sposobem na zwiększenie ruchu na stronie oraz jego monetyzację.

  Artur Urbański
  Artur Urbański
  Kumizu.pl


UzyskajDarmową Wycenę


Imię i nazwisko*

Telefon*

Twój mail*

Twoja www

Jak możemy Ci pomóc?